Dürüstlük

Müşteri, tedarikçi ve yatırımcılarımızla olan ilişkilerimizde en temel değerimiz şeffaflık ve dürüstlüktür. Taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmek, uzun soluklu ve güven temeline dayalı ilişkiler kurmak en önemli ilkelerimizden birisidir.

Geleneklere Bağlı Yenilikçilik

Attığımız her adımda, yürüttüğümüz her yeni projede, geleneklerinden gelen sağlam temellere dayalı yapımız ile yenilikleri araştırır, bulur ve kimi zaman yeniliği yaratırız.

Müşteri Odaklılık

Mi’Marin Yapı için müşteri en önemli öz varlıktır. Müşterilerimizin memnuniyetini ve bunun devamlığını sağlamak, onlarla kurduğumuz güçlü bağları her zaman korumak en önemli değerlerimizdendir.

Mükemmeliyetçilik

Her yeni projede kendimizi aşmak, fark yaratmak ve mükemmele ulaşmak için çalışıyoruz.

Sürekli Gelişim

Başarının temelinde sürekli gelişimin yattığı bilincinden hareketle gerek firma içi gerekse profesyonel danışmanlardan alınan eğitim ve seminerlerle Mi’Marin Yapı Ailesinin en değerli parçalarından olan çalışanların bilgi ve becerilerinin artırılması önemli değerlerimizdendir.

Birleştiricilik

Yılların ve sayısız projece gerçekleştirmiş olmanın getirdiği bilgi birikimi ile oluşan tecrübe, güven ve değerler, Mi’Marin Yapı’nın birçok yatırımcıyı ortak noktada toplayan birleştirici ve bütünleştirici bir yapı olmasını sağlamıştır.

İşlevsel ve Fonksiyonel Mekanlar Yaratmak

Minimum kayıp alan, maksimum kullanımlı yaşam alanları yaratma prensibinden hareketle işlevsel ve fonksiyonelliği tüm projelerimize yansıtırız.

Güvenilirlik

Konut gibi kalıcı değerler üreten bir firma olarak güvenirlilik ve ailenizi, sevdiklerinizi huzurlu ve güvenli bir kapının ardında gözünüz arkada kalmadan bıraktığınızı hissettirmek bizim için birincil derecede önemlidir. Kaliteden ödün vermeden, uzun ömürlü ve sağlam malzemeler kullanarak, zamana meydan okuyan yapılar üretmek Mi’Marin Yapı’nın güvenirliğinin temelidir.