42 yıldır inşaat sektöründeki birikimimiz, deneyimli ekibimiz, teknolojinin sağladığı yenilikler, sektörde 3. kuşakla çalışmanın getirmiş olduğu farklı bakış açısı, yeni vizyon ve hedeflerin projelerimize yansıması, bize her proje öncesi en iyi eserimizin son projemiz olacağı heyecanı ve coşkusunu hissettirmektedir.

Şanslıyız; bir projeyi yoktan var etmek, ona şekil ve ruh vermek, özenle tamamlamak, yıllarca o eseri izleyebilmek, bizim için büyük bir mutluluk ve onur kaynağıdır. Daha da önemlisi bu eserlere sahip olan müşterilerimizle sağlam ve kalıcı ilişkiler kurmaktır.

Yıllara meydan okuyan ve her geçen gün değerlenen projeler üreten firmamızın en önemli ilkelerinden biri de karlılığını müşterileriyle paylaşmaktır.

Bize her daim yön veren vizyonumuzla, hedeflerini zamanından önce yerine getiren, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmanın avantajlarını yaşamak ve yaşatmaktan dolayı gururluyuz. Aile şirketinin sıcaklığı ve kurumsal firmanın sistematiğini bir arada tutmayı kendine ilke edinen Mahir & Ekin Vural İnşaat olarak 2008 yılında kurduğumuz yeni ortaklığımız Mi’Marin Yapı ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizde de bu güveni ve heyecanı sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Mahir VURAL