Florium Park I & II

Adını, Mitolojide Çiçek Tanrısı olarak geçen Flora’dan alan, Florium Park Projesi,  Çeşme Yat Limanı’na 100 mt mesafede, yat limanının özelleştirilmesinden sonra bu bölgede yapılacak olan yeni oluşumlar içinde yerini almak isteyen kullanıcılara yönelik olup, toplamda 3 etap ve 45 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Projenin 1. etabı 2760 m² alan üzerine kurulu 3’er katlı 4 blok halinde tasarlanmıştır. 4 blok ortada 700 m²’lik bir iç avlu oluşturacak şekilde konumlandırılmış ve ortak kullanım için 100 m²’lik bir havuz tasarlanmıştır.

Site içindeki ortak yaşamı destekleyen iç avlu aynı zamanda Florium Park projesinin bir diğer ayrıcalıklı özelliği olan, blokların altında düşünülmüş hobi alanları ve fitness center’ın ulaşım noktasıdır.

 

Yaz-kış kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmış evlerin, mimarı yaklaşımı ve teknik alt yapısı da buna uygundur. Kullanıcılarına modern ve konforlu bir yaşamın vazgeçilmez unsurlarını sunan projede, residence mantığıyla profesyonel bir yönetim eşliğinde 24 saat güvenlik, yüzme havuzu, hobi alanları ve fitness alın gibi çeşmede bir ilki yaşatan hizmetler sunulmuştur.

Florium Park 2. ve 3. etaplar 1.’nin devamı niteliğindedir. Bütününe bakıldığında ortak otopark alanlarını da içeren geniş sokak çevresinde konumlandırılmış binalar ve peyzaj sokağa girildiği anda bugün kimliğini ortaya koyarak insanın kendini farklı bir atmosfer içinde hissetmesini sağlamaktadır.

Lokasyon